V pondělí 5. března začíná Festival divadla 2-3-4 herců

25. 2. 2018 | úvodní foto: Marius Svoboda , Zobrazit ve fotobance

Festival divadla 2-3-4 herců proběhne letos již pošestnácté. Mezi 5. a 22. březnem se představí v Národním domě šest profesionálních divadelních souborů. Každý soubor odehraje jedno představení. Vstupenky jsou v předprodeji na pokladně Národního domu.

Festival zahájí v pondělí 5. 3. pražské divadlo Ungelt představením 4000 dnů s Hanou Maciuchovou, Petrem Stachem a Ondřejem Novákem. Dále nabídneme komedii Cravate club s Miroslavem Etzlerem a Martinem Pechlátem; úspěšnou anerickou hru Drahá Mathilda s Lubošem Veselým, Danielou Kolářovou a Ilonou Svobodovou, brilantní komedii Chvilková slabost s Petrou Špalkovou, Davidem Matáskem a Sandrou Černodrinskou, hořkosladké drama Třetí prst na levé straně s Ivou Pazderkovou a Martinou Randovou a v závěrečném představení Manželství v kostce se představí patron celého festivalu, třebíčský rodák Oldřich Navrátil, který se v komedii o věčném souboji mužů a žen představí se Zuzanou Kronerovou.

Předprodej vstupenek

Vstupenky na jednotlivá představení Festivalu divadla 2-3-4 herců jsou k zakoupení u pokladny Národního domu, Karlovo nám. 47, Třebíč – tel.: 568 610 013 a na webu https://www.mkstrebic.cz/e-vstupenky/.

I v tomto roce budou diváci hlasovat o nejlepší festivalovou inscenací a vítězné představení získá sošku Andělky tentokrát z dílny paní Skoumalové z Klučova.

Všechna představení začínají v 19 hodin.

Přechozí ročníky festivalu

O divadelním festivalu 2-3-4 hercůů jsme psali i v uplynýlých letech. Jaký progrmam nabídnul loňský ročník můžete srovnat v článku z února 2017. V roce 2016 jsme psali o tehdejších vítězích festivalu i o celém ročníku.

 

Fotogalerie


Jak citovat

Marius Svoboda, V pondělí 5. března začíná Festival divadla 2-3-4 herců [online]. Tři kápě: Třebíč, Datum poslední revize 25. 2. 2018, 15:38 UTC, [citováno ] http://www.trikape.cz/zpravodajstvi/v-pondeli-5-brezna-zacina-festival-divadla-2-3-4-hercu

Licence

Licence Creative Commons
V pondělí 5. března začíná Festival divadla 2-3-4 herců, jehož autorem je Marius Svoboda, podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Zachovejte licenci 4.0 Mezinárodní .
Vytvořeno na základě tohoto díla: http://www.trikape.cz/zpravodajstvi/v-pondeli-5-brezna-zacina-festival-divadla-2-3-4-hercu
Práva nad rámec této licence jsou popsána zde: http://www.trikape.cz/licence.