V Dalešicích si připomněli 15 let od obnovení Pivovaru

24. 8. 2017 | úvodní foto: Lenka Vaníčková , Zobrazit ve fotobance

V neděli 20. srpna se v areálu Pivovaru Dalešice uskutečnila parádní oslava se vším všudy. Pivo, speciálně uvařené pro tuto příležitost, teklo proudem, a na své si přišly i děti!

V rámci oslav 15. výročí od nového provozu tohoto poetického pivovaru, známého z filmových Postřižin, se opravdu pobavili všichni.

Dospělí si nemohli nechat ujít ochutnávku piva Bohemie 12%, které se povedlo na jedničku. Pro děti byl připraven program již od dopoledne - mohli si nechat na obličej a tělo namalovat něco pěkného, což zařídila nadační organizace Modrý hroch. Celý den u svého stánku děti bavil krásný plyšový hroch. I o muziku bylo postaráno - zahrála dětská Docela kapela, ti nejmenší si vychutnali vystoupení divadla Amadis Brno.

Odpoledne probíhalo v poklidu při poslechu CM Harafica. Pánové z cimbálky naladili všechny přítomné na pohodovou notu, na stolech se střídalo pivo s nejrůznějšími pochutinami a také počasí dopomohlo tomu, že neděle v Dalešickém pivovaru byla skutečně nezapomenutelná.

Fotogalerie


Jak citovat

Lenka Vaníčková, V Dalešicích si připomněli 15 let od obnovení Pivovaru [online]. Tři kápě: Třebíč, Datum poslední revize 24. 8. 2017, 18:55 UTC, [citováno ] http://www.trikape.cz/zpravodajstvi/v-dalesicich-si-pripomneli-15-let-od-obnoveni-pivovaru

Licence

Licence Creative Commons
V Dalešicích si připomněli 15 let od obnovení Pivovaru, jehož autorem je Lenka Vaníčková, podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Zachovejte licenci 4.0 Mezinárodní .
Vytvořeno na základě tohoto díla: http://www.trikape.cz/zpravodajstvi/v-dalesicich-si-pripomneli-15-let-od-obnoveni-pivovaru
Práva nad rámec této licence jsou popsána zde: http://www.trikape.cz/licence.