Pop Killers a Vladivojsko zahrají společně v Třebíči

3. 5. 2017 Zobrazit ve fotobance

Již tuto sobotu vstoupí do své páté hudební sezony třebíčská kapela Pop Killers, jež po půlroční pauze nachystala svým fanouškům vskutku lahůdku: Na Staré radnici zahraje společně s charismatickou Vladivojnou La Chia a jejím Vladivojskem!

Pop Killers si připravili nový program, ve kterém uslyšíte hned několik nových skladeb, jako třeba Paranoia (viz link pod tímto článkem). Začíná se ve 20:30 a celý koncert bude nekuřácký. 

Kdo ještě neslyšel o rockmetalovém Vladivojsku, musí se přijít podívat na vlastní oči a poslechnout si na vlastní uši! Vladivojsko je stále ještě čerstvá rock metalová skupina, kterou v květnu 2015 založila zpěvačka, textařka a skladatelka filmové a divadelní hudby Vladivojna La Chia. Ta své síly spojila s trojicí mladých hudebníků.

A kam na další koncerty Pop Killers? Hned za týden můžete navštívit klub Depo ve Velkém Meziříčí, kde kapela zahraje společně s pražskou partičkou Five´O Clock Tea. Kdo má blíže Prahu, nechť dojde 18. května do pražské Modré vopice, zde bude koncert společný s legendární Lorettou. V Třebíči se PK ukáží také zkraje června, a to na již kultovním festivalu Zámostí. Rozpis prvních letních koncertů této party najdete v galerii pod článkem.

Fotogalerie


Jak citovat

Lenka Vaníčková, Pop Killers a Vladivojsko zahrají společně v Třebíči [online]. Tři kápě: Třebíč, Datum poslední revize 3. 5. 2017, 10:22 UTC, [citováno ] http://www.trikape.cz/zpravodajstvi/pop-killers-a-vladivojsko-zahraji-spolecne-v-trebici

Licence

Licence Creative Commons
Pop Killers a Vladivojsko zahrají společně v Třebíči, jehož autorem je Lenka Vaníčková, podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Zachovejte licenci 4.0 Mezinárodní .
Vytvořeno na základě tohoto díla: http://www.trikape.cz/zpravodajstvi/pop-killers-a-vladivojsko-zahraji-spolecne-v-trebici
Práva nad rámec této licence jsou popsána zde: http://www.trikape.cz/licence.