Polanka Summer Fest startuje již zítra!

27. 7. 2017 Zobrazit ve fotobance

Po úspěšném loňském ročníku přichází opět na koupaliště Polanka v Třebíči Polanka Summer Fest! Již tento víkend 28. 7. - 29. 7. 2017 zde vystoupí hvězdy českého a slovenského zpěváckého nebe. Chybět nebudou ani lokální a alternativní umělci.

V pátek se můžete těšit na Xindla X, Tata Bojs nebo Iné Kafé. V sobotu vás čeká Michal Hrůza, Mňága a Žďorp, Vypsaná Fixa a další a další. Navíc letos poprvé si mohou návštěvníci Polanka Summer Festu vybírat z programu tří stage!

"Na rozdíl od minulého roku jsme přidali další dvě stage, takže si fanoušci můžou během dvoudenního festivalu poslechnout mnohem víc kapel. Celkem vystoupí 24 umělců z České a Slovenské republiky," lákají pořadatelé. Na Polanka Festu však nepůjde jen o hudbu. V sobotu budou probíhat soutěže v aquazorbingu, sbírání kroužků pro nejmenší a kdo se nebojí, může zkusit jízdu na tobogánu na čas.

Vstupné

Jednodenní vstupenky budou v prodeji na místě v pátek i v sobotu za 300 Kč.

Dvoudenní vstupenky lze do 27. 7. 2017 zakoupit za sníženou cenu 400 Kč. Na místě budou v prodeji za 450 Kč.

Stanové městečko

Oproti minulému ročníku nastala změna nejen v počtu stage, ale v blízkosti areálu vyroste i stanové městečko, kde si budou moci návštěvníci festivalu koupit ubytování na 2 noci za 50 Kč a na vymezené parcele.

Podrobný program i mapku areálu najdete na fotografiích v tomto článku.

Další informace o celém festivalu najdete na Facebooku, na Facebookové události i na internetových stránkách festivalu.

Fotogalerie


Jak citovat

Lenka Vaníčková, Polanka Summer Fest startuje již zítra! [online]. Tři kápě: Třebíč, Datum poslední revize 27. 7. 2017, 10:25 UTC, [citováno ] http://www.trikape.cz/zpravodajstvi/polanka-summer-fest-startuje-jiz-zitra

Licence

Licence Creative Commons
Polanka Summer Fest startuje již zítra!, jehož autorem je Lenka Vaníčková, podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Zachovejte licenci 4.0 Mezinárodní .
Vytvořeno na základě tohoto díla: http://www.trikape.cz/zpravodajstvi/polanka-summer-fest-startuje-jiz-zitra
Práva nad rámec této licence jsou popsána zde: http://www.trikape.cz/licence.