Festival Backstage of Stařeč má za sebou šesté pokračování

23. 7. 2017 | úvodní foto: Lenka Vaníčková , Zobrazit ve fotobance

Od pátku do soboty se ze Starče u Třebíče téměř permanentně nesly tóny kvalitní rockové muziky. O skvělý hudební zážitek se postaraly kapely nejen z Třebíčska, ale z celé ČR.

V pátek odpoledne byl sportovní areál ve Starči připraven na jednu z největších místních akcí tohoto léta. Návštěvníci si na Backstage of Stařeč našli cestu hned odpoledne. O program se ten den zasloužily hudební formace jako Iron Soul, Vzhůru a níž nebo oblíbená crazy parta Morčata na útěku. Na jejich vystoupení dohlížely desítky lidí, které jejich hudba naprosto strhla. Vzduchem létaly kelímky s pivem, trička, k vidění byla i jakási světélkující pyrotechnika. Nicméně mladí posluchači stihli i zpívat unisono s kapelou jejich nejznámější pecky. Celý večer uzavřela kapela Paradoxx a poté byl čas ná pár hodin spánku, aby měli všichni síly na druhý den.

Sobota byla nabitá ještě více. Hrály kapely Midnight Madness, The Bush, Eight GT Core a také velice zajímaví System Of a Down revival. O zakončení dvoudenního festivalu se postarala skvělá kapela Exxon Valdez. Hráli téměř do dvou hodin ráno s nezdolným nasazením. Loni si na Backstage kluci odbyli svou premiéru o od té doby udělali zase obrovský skok kupředu. Měli by hrát víc a víc, aby se dostalo potěšení z jejich muziky co nejvíce posluchačům.

Netrpělivě očekáváme, s čím se pochlubí v pořadí sedmá Backstage of Stařeč 2018!

Fotogalerie


Jak citovat

Lenka Vaníčková, Festival Backstage of Stařeč má za sebou šesté pokračování [online]. Tři kápě: Třebíč, Datum poslední revize 23. 7. 2017, 21:49 UTC, [citováno ] http://www.trikape.cz/zpravodajstvi/festival-backstage-of-starec-ma-za-sebou-seste-pokracovani

Licence

Licence Creative Commons
Festival Backstage of Stařeč má za sebou šesté pokračování, jehož autorem je Lenka Vaníčková, podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Zachovejte licenci 4.0 Mezinárodní .
Vytvořeno na základě tohoto díla: http://www.trikape.cz/zpravodajstvi/festival-backstage-of-starec-ma-za-sebou-seste-pokracovani
Práva nad rámec této licence jsou popsána zde: http://www.trikape.cz/licence.