Další Listování v Kavárně Pohodička

3. 5. 2017 Zobrazit ve fotobance

Vypadá to, že projekt Listování, jehož členem je i herec Lukáš Hejlík, se v náměšťské Kavárně Pohodička úspěšně zabydlel. Další večer s knihou (tentokrát Život k sežrání) proběhne už v pondělí 15. 5.

Máte problém s váhou? To vás bude bavit příběh Benjamina, který žije s matkou na předměstí Paříže, chodí na sedmiletý gympl a je v pohodě. Jen ostatní jsou trochu nervózní... Ben váží o dvacet kilo víc, než by měl. Nezbývá než nastartovat vůli, přečkat výsměch spolužáků a pokusit se zhubnout. A taky pozná svou první lásku, Claire.

Je tloušťka opravdu takový pech? Co se stane, když pro jednou člověk dietu poruší? A bude život poté krásný a snadný?

Mikäel Ollivier na deka přesně vyvážil román o francouzském "metráčkovi" současného světa, kde lidé mohou mít všechno, co chtějí, a přitom jim často chybí to nejdůležitější. Knížka o hladu, pubertě, první lásce a snech pobaví úplně všechny!

Účinkují: Alan Novotný, Petra Bučková (alt. Markéta Lánská) a Lukáš Hejlík (alt. Jakub Zedníček)

V překladu Erika Lukavského vydalo nakladatelství Baobab

Vstupné: 90 / 100 Kč


Jak citovat

Lenka Vaníčková, Další Listování v Kavárně Pohodička [online]. Tři kápě: Třebíč, Datum poslední revize 3. 5. 2017, 10:46 UTC, [citováno ] http://www.trikape.cz/zpravodajstvi/dalsi-listovani-v-kavarne-pohodicka

Licence

Licence Creative Commons
Další Listování v Kavárně Pohodička, jehož autorem je Lenka Vaníčková, podléhá licenci Creative Commons Uveďte původ-Zachovejte licenci 4.0 Mezinárodní .
Vytvořeno na základě tohoto díla: http://www.trikape.cz/zpravodajstvi/dalsi-listovani-v-kavarne-pohodicka
Práva nad rámec této licence jsou popsána zde: http://www.trikape.cz/licence.